HOTLINE: 732 300 900

ceník abdominoplastiky

abdominoplastika na splátky

bezplatná konzultace

Abdominoplastika patří mezi větší výkony plastické chirurgie. Zákrok trvá 2 i více hodin (v závislosti na rozsahu výkonu), rekonvalescence může trvat až 4 týdny. Návrat do práce našim klientkám doporučujeme cca 2 týdnech.

Bezplatná konzultace - první krok k plastice břicha

Zda-li je, či není pro vás abdominoplastika vhodná, může posoudit pouze plastický chirurg. Uvažujete-li tedy o plastice břicha, domluvte si s námi termín bezplatné konzultace. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat: po vyšetření určí, zda-li abdominoplastika řeší váš problém, navrhnou vám způsoby řešení a zdopoví všechny vaše dotazy. S plastickým chirurgem si můžete domluvit i termín zákroku.

Abdominoplastika - průběh operace

Plastika břicha je náročnější operace než například liposukce. Po zákroku je nutné, abyste setrvali 1 den na lůžkové části INTER CLINIC. Následná rekonvalescence trvá obvykle 14 dní a je nutné dodržovat předepsaný dietní režim. Při abdominoplastice dochází ke změnám uložení střev, což vyžaduje zvýšenou pozornost i ve stravování. Snadnějšímu hojení můžete navíc pomoci bandážováním břišním pásem. Plastická operace břicha dokáže přivodit velmi bolestivé stavy, o kterých víme a snažíme se jejich působení zmírnit podáváním analgetik. S každým pacientem jsme v kontaktu i po jeho propuštění a jsme připraveni mu poskytnout adekvátní péči.

Plastika břicha před a po

© 2014 PHK Marketing. All rights reserved | Marketing ve zdravotnictví by MEDISITES.cz